آموزشگاه آدم و حوا

اولین مجموعه فعال در زمینه تسهیلگری و هدفمندسازی ازدواج به روش اصیل و سنتی است.ما سعی داریم تا با بهره مندی از اساتید برتر کشوری در حوزه ی ازدواج و خانواده و استفاده از قدرت فناوری اطلاعات نسبت به برگزاری دوره های متنوع به صورت حضوری و یا مجازی در زمینه ازدواج و خانواده ، گامی موثر در افزایش ازدواج هدفمند و پایدار برداریم.

قصه‌ی زندگی همه‌ی ما از اولین روز تکمیل خلقت آسمانها و زمین آغاز شد. از اون روزی که خدا همه موجودات را زوج آفرید و آدم و حوا را خلق کرد. و این قصه؛ با کنار هم قرار گرفتن آدم و حواهای دیگر در طول زمان؛ ادامه پیدا کرد…! قصه‌های شاد و زیبای با هم بودن و ما شدن، قصه‌هایی از ساختن خانه‌ها از رنگ‌ها و نژاد‌های مختلف، از دل‌های رنگارنگ و شهرهای دور. قصه‌های تلاش و همراهی برای رشد و رسیدن به کمال حقیقی. قصه هایی پر از عطر لذت بخش حضور خدا در زندگی های عاشقانه و عارفانه.
ما می‌خواهیم در این جا یاد بگیریم که چطور آدم و حوای خودمون رو پیدا کنیم. ما یعنی مجموعه‌ی تخصصی ازدواج آدم و حوا! اینجاییم در کنار شما ، تا با هم به دنیای مهارت های زندگی و ازدواج پا بگذاریم تا طعم شیرین زندگی را به همه بچشانیم.

مجموعه توانمندسازی و تسهیلگری ازدواج آدم و حوا بعنوان سومین مجموعه تخصصی جمعیت امام رضایی ها با مسئولیت حاج حسین یکتا در حوزه ازدواج و خانواده در جهت پیشبرد فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به ترویج امر واسطه گری و همچنین گسترش ازدواج صحیح اسلامی و شکل‌گیری خانواده بر مبنای تعالیم اسلام و قرآن و در نهایت نیل به سمت جامعه اسلامی تشکیل شده است.
بحث واسطه‌گری یا شفاعت در ازدواج، در فرمایشات خدای متعال و معصومین علیهم‌السلام ذکر شده است. در سوره‌ی مبارکه نور، آن‌جا که خداوند متعال می‌فرماید «وَأَنْکِحُوا الْأَیامى‌ مِنْکُمْ وَ الصَّالِحینَ مِنْ عِبادِکُمْ وَ إِمائِکُم»1، دستور «َأَنْکِحُوا» خطاب به جامعه‌ی اسلامی صادر شده است و تمام اعضای این جامعه را دربرمی‌گیرد. یعنی همه مأمور می‌شوند که زمینه را برای ازدواج پسران و دختران فراهم کنند.
آدم و حوا پس از بررسی های بسیار به این نتیجه رسیده است تاثیرگذاری عمیق و کلان در حوزه خانواده بصورت تک بعدی اتفاق نخواهد افتاد و با توجه به معضلات کنونی جامعه باید مجموعه ای از خدمات بصورت صحیح و تحت اشراف کارشناسان خبره حوزه خانواده و ازدواج در کنار هم قرار گیرند تا به سمت نقطه مطلوب حرکت کنیم .

ما در این مجموعه گرد هم آمدیم تا با بهره گیری از اساتید مطرح و بنام کشوری در قالب بسته های آموزشی ، سمینارها و برگزاری کارگاه ها سطح زندگی جوانان را ارتقا بخشیم.
آدم و حوا بنا دارد تا قبل، حین و بعد از ازدواج تا فرزندآوری در کنار آدم‌ها و حواهای این مرز و بوم باشد و با ایجاد یک زندگی مملوء از آرامش، لبخند را بر لبان خانواده‌های ایرانی بیاورد.

برای تماس با ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق این لینک برای ما پیام ارسال نمایید. در اسرع وقت پاسخ شما را خواهیم داد.

شماره تماس: 05131419 (داخلی 103)

صفحه اینستاگرام: instagram.com/adamvahava_org