دوره آموزشی من ایده آل

هر دختر و پسرِ در آستانه ازدواج، اگر نه شبیه داستان بالا اما به دنبال فرد ایده آلی است تا زندگی را برایش تبدیل به بهشت کند و طعم شیرین زندگی تا آخر عمر همراهش باشد.در خواستگاری به دنبال پدر و یا مادر آینده ی فرزندتان باشید...
  • دانشـــجو 930
  • مدت دوره 293 دقیقه
ثبت نام در دوره آموزشی

دکتر نیلچی زاده

پژوهشگر و استاد حوزه ازدواج و خانواده

با همان اسب سفیدی آمد که همه آرزویش را دارند. کالسکه صورتی رنگ را جلوی درب منزل کنار زد و با جهشی عاشقانه از اسب به پایین پرید. سرحال و پرنشاط آواز می خواند و دستش را باز و بسته می کرد و به این طرف و آن طرف می رفت. با سرعت به سمت درب خانه دویدم تا با لبخند دلربایم او را مست آغاز زندگی شیرینمان کنم تا اینکه مادرم فریاد زد. بیدار شو بیدار شو دختر، نزدیک است خواستگارت بیاید!!!!

هر دختر و پسرِ در آستانه ازدواج، اگر نه شبیه داستان بالا اما به دنبال فرد ایده آلی است تا زندگی را برایش تبدیل به بهشت کند و طعم شیرین زندگی تا آخر عمر همراهش باشد.در خواستگاری به دنبال پدر و یا مادر آینده ی فرزندتان باشید.

اما آیا خود فرد، ایده آلی برای ایجاد یک زندگی مشترک هست؟اگر یک همسر خوب و ایده آل و توانمند می خواهید لازمه ش این است که خودتان را خوب بشناسید.

استقلال مادی و روحیه مدیریت برای مرد و استقلال فکری و روحی و عاطفی برای زن چه میزان اهمیت دارد؟ ویژگی های یک زن ایده آل و مرد ایده آل چیست که هر شخصی بتواند در خود پیاده کند؟ در این دوره قرار است بررسی کنیم چه طوری معیارهای اشتباه را کنار بگذاریم.

دوره ی آموزشی که “من ایده آل” در 42 قسمت پیش روی شماست ؛ در استودیو آدم وحوا با حضور دکتر  فروغ نیلچی زاده ضبط شده است. در این دوره به نکاتی در باب زن ایده آل و مرد ایده آل پرداختیم.

مباحث مطرح شده در این دوره :

  1. با ویژگی های زن ایده و مرد ایده آل
  2. با استقلال مادی و روحیه مدیریت برای مرد و استقلال فکری و روحی و عاطفی برای زن
  3. معیار سنجش برای زیبایی ظاهری برای دختر و پسر
  4. با چند راز خواستگاری
  5. معایب و مزایای ازدواج دو فرد برون گرا و درون گرا
  6. گذشته هر فرد چه قدر اهمیت دارد؟
  7. معایب و مزایا ازدواج با دو فرد بیرون گرا و درون گرا چیست؟

                                                      و خیلی از موارد مهم و جزئی دیگر آشنا  می شویم

سرفصل های این دوره

آیا آمادگی ازدواج را دارم؟
سوالات در جلسات خواستگاری را دسته بندی و رتبه بندی کنیم
معیارهای انتخاب همسر را اولویت بندی کنیم
تله ها و اشتباهات در انتخاب همسر چیست؟
تکنیک های سوال پرسیدن را با هم یاد بگیریم
آشنایی با اصول تحقیقات در خواستگاری
کشته گربه در حجله یا محبت
نکته های فراموش شده در ازدواج

مشاوره و پشتیبانی

در صورت هرگونه سوال یا درخواست در خصوص تو خواستگاری چه سوال هایی بپرسم؟ نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نماییم. تیـم پشتیبانی آموزشگاه آدم و حوا

119000تومان
ثبت نام در دوره